Kołobrzeg – Kasprowicza

W trosce o Państwa wygodę i komfort wypoczynku dbamy o to by nasze apartamenty były umiejscowione w atrakcyjnych lokalizacjach.

Apartamenty Kasprowicza, to kompleks nowoczesnych apartamentowców przy ul. Kasprowicza 20, zlokalizowanych w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, jedynie 400 m od pięknej, piaszczystej plaży i 200 metrów od Promenady Nadmorskiej.

Jest to jedna z najpopularniejszych dzielnic Kołobrzegu.

W najbliższej okolicy, centrum SPA Kołobrzegu znajdują się liczne atrakcje, m.in. hotele z ogólnodostępnymi basenami i zabiegami SPA, korty tenisowe, kręgielnia, mini golf, kawiarnie, restauracje, place zabaw dla dzieci.

200 metrów od budynku znajduje się kołobrzeski Amfiteatr, natomiast Dworzec PKP i PKS jest oddalony o 600 metrów. Do portu i latani morskiej dotrą Państwo w 15 minut spacerkiem, wzdłuż Nadmorskiej Promenady. 100 m od budynku znajduje się Aquarius SPA, z popularnym centrum Medycyny Estetycznej oraz prestiżowym klubem Aquarius Club & Lounge.

W kompleksie Apartamenty Kasprowicza, na 2022 rok zostaje przewidziane otwarcie basenu krytego, restauracji oraz bazy zabiegowej SPA.

Sprawdź również inne lokalizacje

Apartamenty na osiedlu Kasprowicza

Apartament Dubai

Kołobrzeg / Kasprowicza

Max 4 osoby | Cena: od 200zł

Pokaż ofertę

Siedziba firmy

Apartamenty Blue Mare

ul. Drzymały 6/4

78-100 Kołobrzeg

Dane Kontaktowe

info@blue-mare.eu

tel. +48 530 720 725

facebook/bluemare

Rezerwację obsługuje system : HOTRES.pl